V Всеукраїнський конкурс наукових робіт «Сталий розвиток за участі громад»
Написав Надія Хвищун
Понеділок, 11 квітня 2016, 16:22

01 images mmmmНаціональна мережа партнерських університетів «Вищі навчальні заклади та сталий розвиток громад» за підтримки спільного Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» оголошує V Всеукраїнський конкурс наукових робіт та І конкурс мікрогрантів на реалізацію студентських проектів з тематичного напряму «Сталий розвиток за участі місцевих громад».

До участі запрошуються студенти та їх наукові керівники, що мають бажання позитивно змінювати власне життя.

Наукові роботи та проекти мають ґрунтуватись на результатах самостійного дослідження одного з аспектів розвитку громад в Україні.

Наукові роботи та проекти потрібно подати до 10 травня на електронну адресу urban.oksana@gmail.com відповідно до поданих нижче вимог.

Детальну інформацію про конкурс наукових робіт з тематичного напряму «Сталий розвиток за участі місцевих громад» тут.

Інформація про І конкурс мікрогрантів на реалізацію студентських проектів з тематичного напряму «Сталий розвиток за участі місцевих громад» за посиланням

Консультації чи додаткові питання  за тел.050 523 78 42 – Урбан Оксана Анатоліївна.