Стартує стипендіальний проект «Тільки разом»
Написав Надія Хвищун
Середа, 02 березня 2016, 19:25

AfishaСтуденти в Луцьку мають можливість отримувати іменні стипендії. Так, Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» вже не перший рік надає можливість студентам 2–5 курсів отримати стипендію на 5 місяців у розмірі 2500 гривень щомісяця – для тих, хто навчається у СНУ імені Лесі Українки та Луцькому НТУ; та 1500 – для студентів коледжів, технікумів і училищ.

«Стипендія Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» призначається обдарованим студентам денної форми навчання, які найбільше відзначилися в науковій, навчальній, мистецькій, спортивній та громадській діяльності, навчальних закладів державної форми власності I–IV рівнів акредитації Луцька», – йдеться у Положенні про порядок призначення стипендії.

Основними вимогами до претендентів є успішне навчання, наукові публікації та участь у конференціях протягом попередніх двох семестрів навчання та написання есе.

Відбір учасників здійснюватиметься у 2 етапи:
1 етап - розгляд поданих заявниками документів;
2 етап – публічний конкурс представлення есе.

Перелік документів, які необхідно подати претендентам на стипендію «Тільки разом»:

1) аплікаційна форма;
2) есе «Моя інвестиція у розвиток Волині» (3–4 сторінки друкованого тексту 14 шрифтом);
3) рекомендація наукового керівника, тренера, куратора;
4) копії залікової книги;
5) копії наукових публікацій;
6) копії грамот, нагород, відзнак.

Весь пакет документів надіслати одним архівом (*.rar, *.zip).

Примітка: неповні пакети документів, надіслані в некоректній формі (окремими файлами, незаархівовані) розглядатися не будуть.

Заповнені аплікаційні форми та сканкопії підтверджуючих документів потрібно надсилати на електронну пошту  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  або  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .