Відбувся конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Волинського відділення МАН України
Написав Надія Хвищун
Вівторок, 16 лютого 2016, 20:17

head1 114 лютого 2016р. доцент кафедри економічної теорії та міжнародної економіки Баула Олена Вікторівна брала участь у ІІІ турі обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, як член журі відділення економіки.

Конкурс зібрав обдарованих старшокласників з усієї Волинської області, які представляли наукові роботи у 12 відділеннях, кожне з яких складається з ряду секцій.

Даний захід сміливо можна вважати  важливою ланка у професійному становленні учнівської молоді, досвід публічного захисту дозволить  школярам почувати себе впевнено у будь-якій сфері навчальної діяльності.

У відділенні економіки були представлені до захисту 11 наукових робіт по трьох секціях:

-економічна теорія та історія економічної думки;

-мікроекономіка та макроекономіка;

-фінанси, грошовий обіг та кредит.

Переможці конкурсу визначалися у кожній із секцій за сумою балів, отриманих учасниками в трьох турах конкурсу (заочний конкурс науково-дослідницьких робіт відповідно до поданих матеріалів, виконання контрольних завдань з базових дисциплін, захист наково-дослідницьких робіт).

ІІІ тур – завершальний етап змагання, тому генерація юних науковців намагалася якнайкраще продемонструвати здобуті знання та результати наукового пошуку.

Переможцем обласного етапу конкурс-захисту науково-дослідницьких робіт Волинського відділення Малої академії наук України є Іванчук Владислав Юрійович - учень 11 класу Луцької гімназії № 21 ім. М. Кравчука, який буде представляти Волинь на всеукраїнському рівні з дослідженням на тему «Економічне піратство в Україні: заходи протидії». Науковим керівником є доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри банківської справи Луцького НТУ Наталя Степанівна Вавдіюк (Різник).

Впевнені, що переможці обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Волинського відділення Малої академії наук України гідно представлять Волинь на всеукраїнському рівні.

Бажаємо юним волинянам  творчого натхнення, вагомих здобутків, успіхів у наукових починаннях та нових перемог!