Світла пам’ять про Володимира Івановича Павлова
Написав Надія Хвищун   
Понеділок, 28 грудня 2015, 20:49

pavlov volodymyr ivanovychНа 70-му році життя перестало битися серце доктора економічних наук, професора, академіка Української академії економічних наук України та Української Академії економічної кібернетики, заслуженого економіста України, віце-президента Спілки економістів України Павлова Володимира Івановича.

Педагогічна та наукова діяльність Володимира Івановича в свій час тісно була пов’язана з Луцьким НТУ (протягом 1979–1988 рр. працював старшим викладачем, доцентом Луцького філіалу Львівського політехнічного інституту). Саме завдяки його зусиллям був сформований та розвинений економічний профіль діяльності технічного університету (на той час індустріального інституту). В.І. Павлов стояв біля витоків створення в 1991 р. кафедри економіки та управління виробництвом (нині – кафедра економіки та підприємництва) та протягом 1991–2003 рр. був її незмінним та незамінимим керівником. У 1996 році йому було присвоєно вчене звання професора з економіки і управління виробництвом, а після захисту докторської дисертації в Інституті регіональних досліджень НАН України присвоєно вчений ступінь доктора економічних наук (2001 р.).

Глибоко сумуємо з приводу передчасної кончини Володимира Івановича та висловлюємо глибокі співчуття його родині, рідним та близьким. Всім, хто мав щастя знати цього мудрого й світлого чоловіка, не вистачатиме його в житті. Світла пам’ять про Володимира Івановича Павлова, як прекрасну людину, чудового організатора, талановитого науковця та справжнього педагога назавжди збережеться у наших серцях.

Професорсько-викладацький склад факультету бізнесу Луцького НТУ

Поділись з друзями

 

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.