World Science Day for Peace and Development
Написав Надія Хвищун
Вівторок, 10 листопада 2015, 07:19

nnn10 листопада — Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку (World Science Day for Peace and Development)).

Сердечно вітаємо зі святом усіх науковців, викладачів, майбутніх вчених – студентів та аспірантів! Нових творчих успіхів, нехай найвищі висоти Науки завжди підкоряються вам!

З повагою, деканат факультету бізнесу

Для довідки.

Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку (WorldScienceDayforPeaceandDevelopment), який відзначається з ініціативи ЮНЕСКО 10 листопада з метою підвищення усвідомлення важливості науки громадськістю цілого світу. Проведення цього дня було рекомендоване ще у 1999 році на Всесвітній науковій конференції, що проводилася у Будапешті.ЮНЕСКО заснувала Всесвітній день науки, проголосивши його на загальній конференції у 2001 році. У глобальному масштабі цей день був уперше відзначений 10 листопада 2002 року.

А з 10 по 16 листопада відзначається Міжнародний тиждень науки та миру.

Існує також професійне свято працівників науки України – День науки, що відзначається в Україні у третю суботу травня. День науки був встановлений Указом Президента від 14 лютого 1997 року № 145/97 на підтримку ініціативи відомих учених, наукових установ, а також професійних спілок України.