Work and Travel USA 2014/15 — незабутній час в США
Написав Надія Хвищун
Субота, 07 листопада 2015, 14:59

uvagaСтуденти денної форми навчання Луцького НТУ мають змогу провести три місяці в США.

Work and Travel USA – одна з найпопулярніших і масових програм з культурного обміну в світі. Програма дозволяє студентам ВНЗ працювати в США під час літніх канікул. Студенти, як правило, працюють в готелях, ресторанах, парках розваг. Середня заробітна плата становить близько $ 8–9 на годину. Участь в програмі не перевищує 4 місяці (з початку травня до початку вересня), хоча після закінчення цього терміну студенти мають можливість подорожувати країною.

Однією з основних переваг програми є те, що студенти крім покращення рівня англійської мови та можливості подорожувати по країні можуть повністю повернути вкладені у программу кошти, адже загальний заробіток студента протягом програми може скласти $ 4–6 тис.

Детальна інформація тут