Запрошуємо до участі у семінарі-тренінгу для вчителів, викладачів англійської мови
Написав Надія Хвищун
Середа, 04 листопада 2015, 12:49

22222222Навчально-науковий центр післядипломної освіти (ННЦПО) Луцького національного технічного університету запрошує вас до участі у семінарі-тренінгу для вчителів, викладачів англійської мови, який відбудеться 11 листопада 2015 року у корпусі В (ауд. 36) Луцького НТУ.

Мета заходу – обмін досвідом, розвиток інноваційних навичок наукового письма, говоріння, підвищення кваліфікації.

У програмі заходу учасники матимуть змогу ознайомитись / обмінятись досвідом та кращими практиками від викладачів, професорів представників університетів США, Канади, Великобританії.

Програма заходу:

9:00 –реєстрація учасників

9:30 – вебінар «Поради до написання наукової роботи» (лектор Сімон Пейтон Джонс)

10:00 – тренінг-поради від лінгвіста Дона Пуфальта, Канада -  «Автентична англійська»;

11:15 – практичні поради від Джима Хіла, США – «Труднощі соціалізації та адаптації у колективі»

12:30 – обід (їдальня Луцького НТУ, корпус А)

13:20 – вебінар від Алексіс Рамос, США (степендіат програми Фулбрайт у Міністерстві освіти України) — «Технічні навички письма».

14:30- психологічні особливості роботи вчителя/ викладача, Ірина Музичук, гельштальт-терапевт (Клуб свідомого батьківства «Бджілка Мая»)

15:40 – перерва на каву,

16:00 – вебінар з професом журналістики Бобом Бергландом, університет Сент Джозеф, США «Мотивація до вивчення мови»

17:00 – підсумки

Чекаємо на вас протягом дня на будь-яке заняття, яке вас найбільше зацікавить. Кожен учасник отримає сертифікат про підвищення кваліфікації.

Заявки приймаються до 7 листопада 2015 року. Звертайтесь за телефонами: 050 978 88 45 — Марина Ковальчук; 050 074 80 68, Лариса Пилипюк.

Зразок форми

Відомості про учасника

ПІП (повністю)

Місце роботи, навчання (повне найменування організації)