Школа молодого державного службовця запрошує!!!
Написав Надія Хвищун
П'ятниця, 30 жовтня 2015, 08:55

uvagaЗ ініціативи Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Волинській та Рівненській областях спільно з обласнимцентром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відкривається черговий навчальний рік (2015-2016) у Школі молодого державного службовця.

Курс навчання складатиметься з двох частин: з проведення теоретичних і практичних занять у сфері державного управління, державної служби, місцевого самоврядування та інших предметів в освітній галузі «Державне управління».

Закінчення курсу передбачає стажування та можливе зарахування до кадрового резерву у державних органах для подальшого можливого працевлаштування.

Відбір студентів 5 курсу, які навчаються на «відмінно» і «добре».
Для зарахування у Школу студентам потрібно звернутися із копією залікової книжки у Міжрегіональне управління Нацдержслужби у Волинській та Рівненській областях (м. Луцьк, Київський майдан, 9, каб. 511, 509) до 30 жовтня цього року.