Тренінг для луцьких студентів за програмою «Активні громадяни» Британської ради
Написав Надія Хвищун
Понеділок, 26 жовтня 2015, 19:03

uvagaГромадська організація «Центр демократичного відродження» спільно з Британською радою запрошують студентів 1 листопада на одноденний тренінг у місті Луцьку на тему «Права студентів. Від обізнаності до дії».

Учасники дізнаються:

1. як діє Британська рада в Україні і що означає бути активним громадянином,
  2. які законодавчі акти захищають права студентів,
  3. як діяти в разі порушення таких прав (коли викладає некомпетентна людина, сесія не проходить без хабара чи не селять в гуртожиток),
  4. які можливості існують для навчання і подорожей молоді,
  5. як отримати 10 тис. гривень на свій соціальний проект.

Із вами працюватимуть сертифіковані фасилітатори ГО «Центр демократичного відродження» і юристи.

У свою чергу від учасників очікуємо активності, мотивованості і гарного настрою. Якщо у вас є конкретні проблеми, з якими стикалися у вишах, або ідеї проектів, будьте готові представити їх під час заходу.

Після завершення проекту учасники отримають сертифікати, а такою матимуть змогу апелювати на гранти Британської ради.

Аби ми дізналися про вас і змогли надати якнайбільше корисної інформації, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням: https://goo.gl/8FPcAL

Захід відбуватиметься у Волинські обласній бібліотеці для юнацтва, проспект Волі, 2.

Зареєстрованим учасникам відішлють програму тренінгу у п’ятницю, 23 жовтня.

У разі додаткових питань, будь ласка, контактуйте нас:

• 0939161299 (Юлія), yulya.zakutnya@gmail.com

Участь у тренінгу передбачає внесок у 15 грн – будемо пити смачний чай на кава-брейках.