Лекція на тему «Як підняти українську економіку»
Понеділок, 15 жовтня 2012, 17:33

novak1На запрошення декана факультету бізнесу Тараса Божидарніка відомий економіст Андрій Новак прочитав для студентів факультету бізнесу лекцію на тему «Як підняти українську економіку».

novak2Це вже не перший візит Голови Комітету економістів України до ЛНТУ. Андрій Яремович є випускником Університету Західного Онтаріо (Канада), кандидатом економічних наук, автором понад 120 наукових праць, радник Прем*єр-міністрів України  у 2005–2006 роках.

Студенти з великим захопленням слухали поважного гостя, який в дуже доступній формі, у вигляді діалогу з аудиторією, доводив важливість впровадження «трифункціональної економічної моделі України» та подарував кілька власних книг вдячним слухачам.

По завершенню лекції Тарас Вікторович і Андрій Яремович обмінялися авторськими монографіями та домовилися про плани на подальшу наукову співпрацю.