Запрошуємо до активної участі та обговорення стратегії Луцька
Понеділок, 28 вересня 2015, 18:51

vremya-ocenit-vashu-strategiyu1 жовтня 2015 року відбудеться круглий стіл за участю практиків, громадських діячів та науковців на тему «Стратегія Луцька – пропозиції бізнесу, громади, науки».

Метою круглого столу є розробка пропозиції щодо розвитку стратегічних напрямів Луцька з врахуванням вимог сьогодення та спираючись на досвід міст-партнерів.

Місце та час заходу: 15.00 на факультеті бізнесу Луцького НТУ (ауд. 206, вул. С. Ковалевської, 29)

Серед учасників заходу Тарас Тарасов – експерт ігрової індустрії з 20-ти річним досвідом, серійний підприємець і ангел-інвестор.; Михайло Олійник – координатор освітніх програм “BRAIN ACADEMY” у місті Луцьку; Петро Гоцалюк — голова правління ГО «Асоціація регіонального розвитку» та керівник економічних програм ГО «Європейське економічне партнерство»; Петро Савчук д.т. н., проф., ректор Луцького НТУ; Тарас Божидарнік –д.е.н., проф., декан факультету бізнесу Луцького НТУ; Олег Герасимчук к.т. н., доц., завідувач кафедри комп'ютерних технологій Луцького НТУ та ін.

Запрошуємо до участі представників влади, науковців, бізнесу, молоді та усіх, кого цікавить розвиток Луцька.

Для участі в заході необхідно зареєструватися до 30 вересня (до 20.00) за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , зазначивши ПІБ, місце роботи, посаду та контактний телефон.