Студентів факультету бізнесу запрошуємо на тренінг для молоді «Толерантність у спілкуванні»
Четвер, 24 вересня 2015, 19:13

TeenВ рамках реалізації проекту «Teen-Studio – майстерня толерантного спілкування» за підтримки Українського Жіночого Фонду та Трастового Фонду ООН щодо викорінення насильства щодо жінок 01 жовтня 2015 р. в корпусі Луцького НТУ по вул.С. Ковалевської, 29,в ауд.к. 206 о 14–50 відбудеться тренінг для студентів факультету бізнесу запрошуємо на тренінг для молоді  «Толерантність у спілкуванні»

Участь у заході безкоштовна і можлива лише за умови попереднього запису

Інформацію про себе (прізвище та ім’я, група, контактний телефон) потрібно надіслати за електронною адресою  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  (до 30 вересня 2015 р.).

Координатор заходу: Герасимяк Неля Вікторівна, к.е.н., доцент кафедри менеджменту та маркетингу

Ведуча заходу: Ольга Созонік арт-терапевт,тренер, арт-коуч, головаВОГО «Корпорація щастя». Досвід роботи у міжнародних компаніях – 9 років, досвід участі у міжнародних виставках-продажах, досвід тренінгової діяльності у Європі.

Ціль тренінгу:

• визначення власних унікальних рис, створення власного образу «Я»;
  • формування уміння толерантного спілкування у колективі однолітків;
  • формування поваги до відмінностей;
  • формування уміння знаходити спільні точки у спілкуванні;
  • формування уміння спілкуватися та працювати у партнерстві по принципу «WIN-WIN»;
  • усвідомлення стилів поведінки у конфлікті;
  • практика вирішення конфліктів.

Програма унікальна тим, що такі непрості поняття як «конфлікт», «повага», «партнерство у спілкуванні» розглядаються у легкій ігровій формі, у творчому спілкуванні із однолітками. Ставши учасниками даного тренінгу, приймаючи участь у іграх та виконуючи вправи, учасники будуть досліджувати різні аспекти спілкування, що стосуються системи «Я та відмінні інші».

В рамках тренінгу буде використовуватися методика арт-терапії – виховання через творчість, що м’яко поведе учасників назустріч із собою та зробить дослідження теми захопливим та кольоровим процесом.

Принципи навчання:

• спрямованість на практику та активна участь учасників тренінгу в обговоренні;
  • гнучкість (із врахуванням індивідуальних особливостей учасників);

В результаті тренінгу учасники:

• зможуть сформувати образ свого «Я», розставити свої пріоритети, визначити значимі сфери свого життя;
  • навчаться слухати себе та інших;
  • отримають практику роботи у команді;
  • навчаться створювати толерантні стосунки із однолітками та дорослими;
  • стануть більше впевненими та щирами у вияві якостей власного характеру;
  • отримають можливість виявити свою поведінку по-іншому у середовищі довіри та безпеки.

Форми тренінгових вправ: перегляд тематичного відео, рольові ігри, дискусії, обговорення, творчі завдання.

Максимальна кількість учасників у групі –20 осіб.

Учасники отримають сертифікат, що підтверджує участь в тренінгу.