Вітання із професійним святом!!!
Неділя, 07 жовтня 2012, 10:33

rozyШановні освітяни!

Вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Це свято скромних, і разом з тим достойних людей, свято добра, мудрості та любові. Освітяни – це яскраві особистості, які свої сили, знання і досвід віддають вихованню у дітей та юнацтва високих моральних якостей, потреби до пізнання світу, готовності до праці на благо рідного міста чи села, країни.

Нехай Ваші учні радують Вас хорошими знаннями, гарною поведінкою, повагою до своїх учителів, а найголовніше – успішно опановують найважливішу науку на землі: науку бути Людиною.

Нехай Ваша щоденна самовіддана праця примножує добро у світі, буде легкою і радісною від щедрої любові до вихованців та колег, повниться світлою вірою у свої сили, адже немає більш високого призначення на землі, ніж бути Учителем!

Щастя Вам, усіляких радощів і гараздів.

З глибокою повагою,

декан Тарас Божидарнік