ПАТ «Волиньобленерго» оголошує конкурс студентських робіт
Понеділок, 07 вересня 2015, 15:42

завантаженняПАТ «Волиньобленерго» оголошує конкурс студентських робіт «Енергія. Ефективність. Екологія»

Маєте ідеї щодо впровадження альтернативної енергетики на Волині? Хочете працювати в енергетичній компанії для втілення цих ідей у реальність? Спробуйте свої сили у конкурсі та отримайте грошову винагороду й можливість працевлаштуватися в ПАТ «Волиньобленерго».

До участі приймаються авторські матеріали, які відображають розуміння реформ у сфері енергетики та бачення розвитку галузі в майбутньому. Пріоритет надаватиметься нарисам, що пов'язані з альтернативною енергетикою та які в перспективі можуть бути реалізовані на практиці.

Критеріями оцінки є:
- рівень актуалізації проблем енергетики та ідеї щодо їхнього вирішення;
- коректність використання даних;
- доступність і практичність тексту;
- спосіб подачі інформації.

Переможці конкурсу будуть визначені методом обчислення середньоарифметичної суми оцінок членів журі окремо по кожній роботі. При рівній кількості балів переможець визначиться додатковим закритим голосуванням.

Брати участь у конкурсі можуть студенти вищих навчальних закладів Волинської області.

Заявки в довільній формі (ПІБ, курс, факультет, назва вишу) з посиланням на опублікований матеріал або вкладеним файлом із текстом роботи необхідно надіслати до 20 листопада 2015 року на електронну адресу presa1@obl.lt.energy.gov.ua з позначкою-темою КОНКУРС.

Обсяг тексту – до 10 сторінок (12 шрифт, Calibri)

Переможці конкурсу отримають грошові премії та запрошення на стажування з подальшим розглядом на працевлаштування в ПАТ «Волиньобленерго».