Щиро вітаємо із Днем знань та початком нового навчального року!
Вівторок, 01 вересня 2015, 04:41

1veresnya

Шановні колеги, дорогі студенти та батьки!

Щиро вітаємо вас із Днем знань та початком нового навчального року!

Особливі слова вітань для першокурсників: сьогодні перед Вами відкриваються двері престижного вищого навчального закладу, відкривається шлях до економічних знань, творчих перемог та наукових звершень. Від сьогодні Ви – студенти факультету бізнесу Луцького національного технічного університету.

Бажаємо усім студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

Здобувати фахові знання та практичні вміння Вам допомагатимуть висококваліфіковані викладачі університету, висловлюємо їм найщирішу подяку за сумлінну працю і щедрий талант передавати свої знання і неоціненний досвід молодому поколінню.

Бажаємо усім міцного здоров’я, терплячості, а головне щирого прагнення до нових знань.

Нехай новий навчальний рік буде кращим за попередній і всі ваші бажання стануть реальністю!

З повагою, деканат факультету бізнесу