Візит до Ковельського промислово-економічного коледжу
Неділя, 09 вересня 2012, 08:05

Декан факультету бізнесу Луцького національного технічного університету Божидарнік Тарас Вікторович та професор кафедри обліку і аудиту Голян Василь Анатолійович 7 вересня завітали до Ковельського промислово-економічного коледжу.

Метою візиту  було здійснення профорієнтаційних заходів для майбутніх студентів ЛНТУ та обміну досвідом з колегами даного навчального закладу.

Гостей дуже люб’язно приймали директор коледжу Селівончик Тетяна Василівна та її колеги Гончаренко Олена Олександрівна та Вегера Тетяна Григорівна, які безпосередньо відповідають за якісну підготовку молодших спеціалістів напрямків «Організація виробництва» і «Бухгалтерський облік». А судячи з позитивних вражень викладачів Луцького НТУ  та роботодавців, випускники Ковельського промислово-економічного коледжу отримують високі знання і практичну підготовку в даному закладі.

Тарас Божидарнік розказав студентам коледжу про умови вступу та переваги навчання на факультеті бізнесу, про міжнародних партнерів Луцького НТУ, а Голян Василь — про факультет обліку та фінансів, перспективи й можливості наукової роботи потенційним вступникам.