Декан факультету Тарас Божидарнік привітав з Днем знань педагогів та учнів шкіл м. Луцька
Субота, 01 вересня 2012, 18:11

Для привітання з Днем знань та з метою поспілкуватися з колегами про наболіле освіти і перспективи вирішення цих завдань декан факультету бізнесу Луцького НТУ Божидарнік Тарас завітав до педагогів трьох шкіл міста Луцька:гімназії № 21 імені Михайла Кравчука,гімназії № 4 імені Модеста Левицького та ЗОШ № 15.

З кожним навчальним закладом Тараса Вікторовича пов’язана доля:
-в ЗОШ № 15 він сам навчався з 1984 по 1990 роки;
-в гімназії № 4 продовжив навчання у фізико-математичному класі та отримав атестат у 1994 році;
-в гімназії № 21 навчається син Віктор (з 1.09.2012 року зарахований у 5-в гімназійний клас).
 Директори шкіл, педагоги, батьки та учні в кожному навчальному закладі гостинно і щиро прийняли вітання Тараса Божидарніка.

Символічним подарунком для кожного закладу була ікона Миколи Чудотворця, який є оберігом та покровителем Луцька та буде надихати на добрі справи, перемоги і досягнення вчителів та учнів.