Представники факультету бізнесу взяли участь в тренінгу «Основи розробки та написання проектів»
Субота, 28 березня 2015, 05:37

vidrodgennja26 березня 2015 року в м. Луцьку відбувся тренінг: «Основи розробки та написання проектів», в якому прийняли участь доценти кафедри економічної теорії та міжнародної економіки Савош Лариса та Урбан Оксана.

На меті даного заходу було ознайомлення з особливостями підготовки та надання грантових пропозицій до МФ «Відродження». Тренер: Оксана Дащаківська, керівник ЗУП МФ «Відродження».

Пані Оксана звернула особливу увагу на загальні поради щодо оформлення проектної заявки, особливості укладання бюджету проектута логіко-структурну схему проекту. Значна увага приділялася роботі в групах та вмінню критичної оцінки проекту, оскільки для якісного написання потрібно працювати командою, що має спільну ідею, але різні погляди щодо її реалізації. Адже лише завдяки критичному аналізу можливо оформити та подати якісну грантову заявку.

З 1 квітня буде МФ «Відродження» буде оголошено новий конкурс, тому маємо надію, що працівники Луцького НТУ приймуть активну участь у підготовці грантових пропозицій.