Вітання з днем знань!
Субота, 01 вересня 2012, 17:57

Дорогі педагоги!

1SeptemberВітаю Вас зі святом – з Днем знань, бажаю Вам міцного здоров’я, натхнення, терпіння, добробуту та стабільності.
      Ваша праця ніколи не була простою, але завжди була почесною. Саме педагоги в теперішніх умовах мають формувати світогляд молодих українців, прищеплювати їм європейські цінності. Це завдання дуже непросте, воно потребує колосальних затрат праці і неабиякого терпіння. Розуміння цього має стати фундаментальною передумовою сучасної освітньої політики держави. Потрібна системна взаємодоповнююча діяльність держави, суспільства та бізнесу щодо покращення умов праці освітян і матеріально-технічної бази навчального процесу. Необхідно також застосовувати матеріальні і нематеріальні стимули для впровадження інноваційних технологій у роботу педагогів.
     Підвищення результативності надання освітніх послуг стане можливим за умов суттєвого збільшення заробітної плати вчителям, упровадження системи доплат і надбавок за особливі успіхи в педагогічній діяльності, покращення умов для відпочинку й оздоровлення педагогів, створення доброзичливого клімату в усьому освітньому просторі держави.
     Святкового настрою, творчих перемог, взаєморозуміння і достатку на вашому шляху!


Щиро Ваш Тарас Божидарнік, декан факультету бізнесу Луцького НТУ

Поділись з друзями

 

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.