Стипендія в розмірі 2500 грн — це реально!!! Студенти — використайте шанс!!!
Понеділок, 16 березня 2015, 20:42

ST projektУВАГА! Реєстрацію учасників та подання документів продовжено до 1 квітня.

Студенти Луцького національного технічного університету мають можливість отримувати додаткові стипендії.

Фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк» надає можливість студентам 2–5 курсів отримати стипендію на 5 місяців у розмірі 2500 гривень щомісяця.

«Стипендія Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» призначається обдарованим студентам денної форми навчання, які найбільше відзначилися в науковій, навчальній, мистецькій, спортивній та громадській діяльності, навчальних закладів державної форми власності I–IV рівнів акредитації Луцька», — йдеться у положенні про порядок призначення стипендії.

Основними вимогами до претендентів є відмінне навчання, наукові публікації та участь у конференціях протягом попередніх двох семестрів навчання та написання есе.

Відбір учасників здійснюватиметься у 2 етапи:
1 етап - розгляд поданих заявниками документів;
2 етап — публічний конкурс представлення есе.

Перелік документів, які необхідно подати претендентам на стипендію «Новий Луцьк»:

1) аплікаційна форма;
2) есе «Моя інвестиція в новий Луцьк» (3–4 сторінки друкованого тексту 14 шрифтом);
3) рекомендація наукового керівника, тренера, куратора;
4) копії залікової книги;
5) копії наукових публікацій;
6) копії грамот, нагород, відзнак.

Заповнені аплікаційні форми та сканкопії підтверджуючих документів потрібно надсилати на електронну пошту  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду