Шановні дівчатка!
Субота, 07 березня 2015, 05:55

8 2015Шановні дівчатка!

Сердечно вітаємо Вас із найпрекраснішим святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 березня!

Добрі і ласкаві, мужні і ранимі, такі хоробрі і такі тендітні, Ви – найдорожче, що є в житті чоловіків. Охоронниці домашнього вогнища, берегині роду людського, Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість Ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.

Від усієї душі бажаємо Вам величезного жіночого щастя, любові і добра! Нехай поруч з Вами завжди будуть лише гідні люди, з яким будуть нестрашні будь-які негоди! Бажаю, щоб кожен прийдешній день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, миру, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!

З повагою, від колективу всіх чоловіків

факультету бізнесу Луцького НТУ

Тарас Божидарнік