Конкурс-фестиваль «Джерело натхнення»
Субота, 07 березня 2015, 05:27

konkurs20 березня в Луцькому НТУ (ауд. 36, вул. Львівська, 75) відбудеться

ІІІ загальноуніверситетський конкурс-фестиваль «Джерело натхнення»,

присвячений Всесвітньому Дню поезії, вшануванню пам’яті «Небесної сотні» та всіх українських героїв.

І. Мета конкурсу:

• Виховання студентської молоді на засадах патріотизму та національної гідності.
  • Підвищення і активізації культурного життя студентської молоді та працівників університету.
  • Виявлення, розкриття та підтримка молодих талантів, надання їм можливості реалізувати свій творчий потенціал.
  • Допомога в подальшому розвитку поетичного мистецтва серед студентів, викладачів та працівників ВНЗ.
  • Підвищення художнього рівня, зростання виконавської майстерності та забезпечення репертуару авторів-поетів, прозаїків та читців.

ІІ. Термін та умови проведення:

• У щорічному конкурсі-фестивалі «Джерело натхнення» беруть участь студенти, учні різних форм навчання, співробітники університету та їхні діти, представники відокремлених структурних підрозділів.
  • Конкурс-фестиваль проводиться щорічно в день святкування Всесвітнього Дня поезії.
  • Прийняти участь у конкурсі-фестивалі запрошуються автори-поети, автори-прозаїки, читці поезії та прози.

ІІІ. Порядок проведення:

• Про бажання взяти участь у конкурсі-фестивалі необхідно повідомити у відділ культури і мистецтв Луцького НТУ не пізніше 18 березня. Конкурс-фестиваль відбудеться 20 березня 2015 року.

VІ. Конкурс-фестиваль відбудеться за такими номінаціями:

Художнє слово

• Представити на вибір:Тривалість виступу до 5 хвилин;
    • фрагмент прози;
    • поезію (вірші класиків та сучасних поетів).

Авторська поезія, проза

• Представити на вибір:Тривалість виступу до 5 хвилин;
    • поезію довільної тематики;
    • прозу малих форм, гумореску, етюд, монолог, діалог тощо.

Співана поезія

• Представити твори у жанрах:
  • Репу
  • бардівської пісні
  • Тривалість виступу до 5 хвилин

V. Критерії оцінок:

Журі оцінює виступ конкурсанта за 10-ти бальною системою за такими критеріями:

Художнє слово:                    — виконавська майстерність, техніка мови, виразність, дикція, створення художнього образу в акторській майстерності, високохудожність твору, відповідність форми  одягу конкретному виступу.

Авторська поезія,

проза, співана поезія:          — тема, ідея твору, стилістика та культура слова, виконавська майстерність, відповідність форми  одягу конкретному виступу.

Вимоги:             Конкурсні тексти не повинні нести в собі елементів насильства, жорстокості, непристойності та неетичності.

VІ. Відзначення учасників конкурсу-фестивалю:

Виступи конкурсантів будуть оцінюватись компетентним журі, склад якого буде оголошено на відкритті конкурсу.

Учасники конкурсу-фестивалю  нагороджуються грамотами, дипломами, подяками та грошовими преміями.

Спонсор конкурсу-фестивалю — благодійний фонд Олександра Лазорка «Волинь має майбутнє».

Перебіг конкурсу буде висвітлюватись у засобах масової інформації. Твори переможців будуть розміщенні на сайтах Луцького  НТУ.

Адреса оргкомітету конкурсу:

м. Луцьк,