Обдарованим студентам- стипендія Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк»
П'ятниця, 27 лютого 2015, 14:34

Fond 2015

Протягом останніх років кращі студенти факультету бізнесу отримували неодноразово стипендії Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк». Серед стипендіатів були переможці Всеукраїнських конкурсів наукових робіт, ІІ етапів Всеукраїнськиї олімпіад, наукових конференції тощо.

2015 рік —  не виняток! Однак з новими правилами.

Тож студенти факультету бізнесу денної форми навчання, які навчаються як на контрактній формі, так і за кошти держбюджету, не прогавте свій шанс отримати стипендію в розмірі 2500 грн щомісячно.

СТИПЕНДІЯ Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» надається обдарованим студентам денної форми навчання, які найбільше відзначилися в науковій, навчальній, мистецькій, спортивній, громадській діяльності, навчальних закладів державної і комунальної форми власності І-IV рівня акредитації м. Луцька (Положення).

МЕТА ПРОЕКТУ: підтримка обдарованої молоді у розвитку її професіоналізму та творчого потенціалу.

ВИМОГИ ДО ПРЕТЕНДЕНТІВ:
- есе на тему «Моя інвестиція в новий Луцьк» (3–4 ст. друкованого тексту 14 шрифтом);
- відмінне навчання;
- наукові публікації (для студентів коледжів та училищ – за наявністю);
- участь у конференціях (конкурсах, змаганнях, олімпіадах – для спортсменів та митців) протягом попередніх двох семестрів навчання.

ВІДБІР УЧАСНИКІВ здійснюється у 2 етапи:

1 ЕТАП. Розгляд поданих заявниками документів:
аплікаційної форми;
— есе;
— рекомендацій наукового керівника, тренера, куратора;
— копій залікової книги за попередні два семестри;
— копій наукових публікацій;
— копій грамот, нагород, відзнак.

2 ЕТАП. Публічний конкурс представлення есе.

Заповнені аплікаційні форми та сканкопії підтверджуючих документів згідноположення просимо надсилати на електронну пошту  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Перелік документів, які необхідно подати претендентам на стипендію «Новий Луцьк»

Квоти стипендіатів у розрізі навчальних закладів Луцька

Реєстрація учасників та подання документів (аплікаційних форм): 2–18 березня.

Оголошення результатів: 3 квітня.