ФОРУМ ПУБЛІЧНОЇ ДИПЛОМАТІЇ В БРЮССЕЛІ
Четвер, 19 лютого 2015, 18:17

Urban 201516.02.2015 року відбувався Форум публічної дипломатії (PublicDiplomacyForum) в м. Брюссель (Бельгія), який щорічно організовується Відділом публічної дипломатії Штаб-квартири НАТО www.nato.int/pdforum.

До участі в даному заході запрошуються представники громадськості різних країн світу. В цьому році участь в даному заході прийняла доцент кафедри економічної теорії та міжнародної економіки Луцького НТУ Оксана Урбан.

Луцький національний технічний університет має багаторічний досвід співпраці з Центром інформації і документації НАТО, завдяки чому посилюється співпраця Луцького НТУ з міжнародними структурами та організаціями.

На Форумі обговорювалися питання виходу України з кризи, роль сучасної публічної дипломатії в контексті уникнення конфліктів.

unnamed Urban 2015 1

17.02.2015 року в Штаб-квартирі НАТО відбулася зустріч представників України, Росії, Казахстану, Вірменії, Грузії та Молдови. Представники регіональних центрів відмітили необхідність посилення міжнародної співпраці та проведенні спільних заходів. Наприкінці брифінгу учасники мали змогу провести зустріч з представниками української місії в Штаб-квартирі НАТО http://nato.mfa.gov.ua/ua.

Символічним стало фото української делегації з національним прапором в Штаб-квартирі НАТО.