Студенти ЛНТУ можуть отримати 2 дипломи: ЛНТУ та Вищої школи економіки та інновації в Любліні
Середа, 25 липня 2012, 17:30

CentrumЦентр досліджень та розвитку Східного партнерства пропонує підготовку студентів за узгодженими програмами вищих навчальних закладів в Польщі та країні-партнері. Проект передбачає одночасну підготовку фахівців у Польщі та державі-учасниці Східного партнерства за програмою однієї спеціальності. Після закінчення навчання студент отримує два дипломи — вищого навчального закладу Польщі та держави-партнера.

За результатами навчання випускник отримує два дипломи: в Україні – про здобуття вищої освіти відповідного освітньо-кваліфікаційного рівня та в Польщі — про вищу освіту із зазначенням, що підготовка проходила за стаціонарною формою навчання. Стаціонарна форма навчання дає можливість працювати без проходження спеціальної дозвільної процедури.

Підготовка фахівців відбувається на платній основі.

Студент, який навчається за нашими програмами:

1)пише одну дипломну роботу в українському та польському навчальному закладі;

1. 2)вчиться рідною мовою (мова навчання — українська);
  2. 3)може проходити практику та стажування в польських та європейських підприємствах;
  3. 4)отримує диплом українського вищого навчального закладу;
  4. 5)отримує диплом польського вищого навчального закладу, що визнається в Європейському Союзі;
  5. 6)вчиться за стаціонарною формою навчання в Польщі;
  6. 7)може вільно їздити по всій території Європейського Союзу (студентська віза – безплатна);
  7. 8)під час канікул та після отримання диплому може працювати без дозволу на роботу.

Детальна інформація тут або в деканаті факультету бізнесу ЛНТУ