Екскурсія студентів факультету бізнесу до Луцького міського центру зайнятості
П'ятниця, 13 квітня 2018, 07:05

1273047Після відвідання ТзОВ «Волинь-Зерно-Продукт»11 квітня 2018 року у другій половині дня студенти факультету бізнесу груп ЕКс-21 та УП-41в супроводі викладачів кафедри економіки професора Надії Рудь та доцента Антоніни Гордійчук завітали на навчально-пізнавальну екскурсію до Луцького міського центру зайнятості.

Екскурсія на ТзОВ «Волинь-Зерно-Продукт»: успішні випускники передають секрети управління персоналом
П'ятниця, 13 квітня 2018, 06:56

1273028З нагоди святкування 10-ї річниці надання Луцькому технічному університетові статусу національного 11 квітня для студентів факультету бізнесу, зокрема спеціальності 051 «Економіка» та напряму підготовки «Управління персоналу та економіка праці» груп ЕКс-21 та УП-41 було організовано незвичайні виїзні пізнавально-практичні заняття з дисциплін «Технологія пошуку роботи» та «Нормування праці» на найпотужнішому агропідприємстві Волинські області ТзОВ «Волинь-Зерно-Продукт».

Найщиріші вітання з нагоди найбільшого християнського свята Воскресіння Христового!
Написав Деканат факультету бізнесу
П'ятниця, 06 квітня 2018, 14:57

QIP Shot - Screen 164У ці урочисті святкові дні сердечно вітаємо вас, дорогі колеги, з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій.

Нехай Ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник і веселі, як українські писанки.Хай малинові дзвони Великодня принесуть у Вашу оселю радість, віру, надію і любов.

Христос Воскрес!

Практичне заняття економістів з «Нормування праці» на автозаводі «Богдан Моторс»
П'ятниця, 06 квітня 2018, 11:36

Б-11230 березня на підприємстві «Богдан Моторс» відбулася екскурсія та практичне заняття з дисципліни «Нормування праці» для студентів груп Екс-21 та УП-41.

Захід відбувся за організаційної підтримки керівництва підприємства та д.е.н., професора кафедри економіки Рудь Надії Терентіївни яка проводить лекції з даної дисципліни.

Для мене університетське життя – це життя в цілому,— Людмила Іванівна Байдакова
Написав Деканат факультету бізнесу
Понеділок, 26 березня 2018, 16:15

BaidakovaДнями завідувач кафедри ТЕМС, доктор технічних наук, професор кафедри товарознавства та експертизи в митній справі Луцького НТУ Байдакова Людмила Іванівна відзначила свій 80-річний ювілей. Фактично все своє життя жінка присвятила науці й за це була відзначена не однією державною нагородою. Про те, як бути жінкою в науці, як передати своїм студентам набутий власний життєвий досвід і як досягнути висот у професійній діяльності, в інтерв’ю розповіла сама ювілярка.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 60