Турнір юних економістів
Написав Nadin
Середа, 15 листопада 2017, 07:47

11Протягом 29 жовтня — 2 листопада 2017 року на базі Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату проходив ХІІІ Всеукраїнський турнір юних економістів. Сто шість учнів 9–11 –х класів у складі 22 команд із 11 областей України прибули до Прикарпаття для участі у фінальному етапі.

Форум «БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ»
Середа, 25 жовтня 2017, 20:22

QIP Shot - Screen 127Форум «БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ», що пройде 9 листопада 2017 року в м. Луцьк в рамках ініціативи «УКРАЇНСЬКИЙ ПАКТ ЗАРАДИ МОЛОДІ-2020»*.

Форум збирає молодь та місцевих роботодавців і включатиме презентації актуальних кар’єрних можливостей на Волині, практичні майстер-класи від HR-менеджерів національних та місцевих компаній, дискусії щодо пріоритетів у виборі першої роботи та спільний пошук WOW-рішень у співпраці бізнесу і молоді.

Деталі:https://www.facebook.com/events/127133757891831

Для участі в Форумі необхідно до 5 листопада зареєструватися: https://goo.gl/forms/pkd9Rv3e1Xc5fEAq2

Стартував 12-й відкритий конкурс стипендіальної програми «Завтра.UA»
Понеділок, 23 жовтня 2017, 13:55

QIP Shot - Screen 123Фонд Віктора Пінчука розпочав 12-й відкритий конкурс стипендіальної програми «Завтра.UA».

Прийом заявок на участь у конкурсі відкрито на сайті програми zavtra.in.ua з 17 жовтня до 30 листопада 2017 року.

Запрошуємо на презентацію програми
Середа, 18 жовтня 2017, 10:17

QIP Shot - Screen 113

Запрошуємо студентів економічних спеціальностей на зустріч з Костянтином Шостом, членом CFA Society Ukraine, ризик-менеджером EastOne Group, яка відбудеться 19 жовтня 2017 року на факультеті бізнесу о 10.00 в ауд. 200 в рамках презентації «CFA-програми: початок вашої кар’єри».

Деканат факультету бізнесу

Зі святом вас, захисники України!
П'ятниця, 13 жовтня 2017, 23:17

preview 144360552214 жовтня у день великого релігійного свята Покрови Пресвятої Богородиці ми відзначаємо також День Захисника України. Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, об’єднують різні покоління мужніх захисників української держави – ветеранів, які боролися за свободу рідної землі у минулому столітті, та бійців АТО, які доблесно відстоюють суверенітет і територіальну цілісність України на Донбасі.

Сьогодні день сильних, мужніх чоловіків, в чиєму житті є місце не тільки подвигам і героїчним вчинкам, але й любові, турботі та розумінню.

Зі святом вас, захисники України! Нехай готовність бути на крок уперед перед можливою небезпекою завжди гуртує всіх у благородній справі захисту сьогоднішнього і майбутнього Батьківщини. Нехай Ваші сила та мужність завжди базуються на любові та підтримці рідних і близьких. І після будь-яких суперечок і баталій, які часто трапляються у повсякденному житті, вдома на вас завжди чекає затишок і мир.

В це світле свято бажаємо Вам родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я, невичерпної енергії і миру!

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 54