Науковці та держслужбовці зміцнюють партнерство
Наукові книги та періодика
П'ятниця, 04 квітня 2014, 06:57

BTV Schubalyj_BarskyjВийшла у світ нова наукова праця - монографія  «Економіко-статистичний аналіз та оцінка розвитку сільського господарства Волині», яка підготовлена спільно з Головним управлінням статистики у Волинській області.

У монографії викладено авторський підхід до проведення економіко-статистичного аналізу та оцінки стану й тенденцій розвитку сільського господарства на прикладі окремого регіону — Волинської області.

Рецензентами виступили такі авторитетні вчені України як Губені Ю.Е.  — д.е.н., проф., академік УАЕН, Львівський національний аграрний університет)  Свиноус І.В.  — д.е.н., проф., Білоцерківський національний аграрний університет; Голян В. А.  — д.е.н., проф., ДУ «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку НАН України».

З даною монографією можна ознайомитися в бібліотеці Луцького НТУ в корпусі № 3 по вул. С. Ковалевської 29 або безпосереднь в авторів: професора Божидарніка Т.В., начальника головного управління статистики у Волинській області Науменка В. Ю., доцента Шубалого О. М. та професора Барського Ю. М.