Нові спільні інформаційно-аналітичні видання влади, громадськості та науковців факультету бізнесу
Наукові книги та періодика

reg politik_1Спільно з Інститутом аналізу державної та регіональної політики та державними службовцями Волинської обласної адміністрації видано довідник підприємця « Регуляторна політика і дозвільна система в  бізнесі», співавтором якого є декан факультету бізнесу Луцького НТУ Тарас Божидарнік.
У  даному виданні роз’яснено  основні положення державної регуляторної політики і основні принципи дозвільної системи, їх вплив на бізнес. Даний довідник також надає інформацію громадськості та підприємцям щодо їхньої можливості впливу на рішення органів влади.
«Регуляторна політика і дозвільна система в  бізнесі. Довідник підприємця» розрахований на підприємців, державних службовців, громадських лідерів, студентів, науковців.

zemlja fЗа сприяння Головного управління Держкомзему у Волинській області,  Інституту аналізу державної та регіональної політики і Волинської обласної адміністрації опубліковано « Моя земля-моя власність. Інформаційний довідник», співавтором якого є декан факультету бізнесу Луцького НТУ  Тарас Божидарнік.
У виданні наведено основні положення та важливі питання земельної реформи і основних принципів побудови ринку землі сільськогосподарського призначення,подано практичні поради і рекомендації. Видання також містить інформацію громадськості та підприємцям щодо способів реалізації та захисту своїх прав у сфері земельних відносин.
Інформаційно-довідкове видання «Моя земля-моя власність» призначене для усіх землекористувачів: аграріїв, підприємців, громадських лідерів, студентів, науковців тощо.