Економічний форум
Наукові книги та періодика
Понеділок, 26 березня 2012, 07:50

ekono for_mag

Висвітлення теоретико-методологічних та прикладних засад розвитку економічних систем макро-, мезо- та мікрорівнів.

Періодичність: 4 рази на рік

Мова видання: українська, російська, англійська, польська, німецька

Телефон (0332) 78-55-66.

Журнал № 1 2012          Журнал № 2 2012

Журнал № 3 2012          Журнал № 4 2012

Журнал № 1 2013         Журнал № 2 2013

Журнал № 3 2013                Журнал № 4 2013

Журнал № 1 2014          Журнал № 2 2014

Журнал № 3 2014               Журнал № 4 2014

Журнал № 1 2015             Журнал № 2 2015

Рекомендовано до друку вченою радою

Луцького національного технічного університету

(протокол № 2 від 02 вересня 2014 року)

Свідоцтво про державну реєстрацію КВ № 17353 — 6123 Р

Рекомендовано як фахове видання з економіки

(Постанова Президії ВАК України № 1-05/2 від 23.02.2011 р.)

Науковий журнал входить у наукометричні бази даних РІНЦ, Ulrich's Periodicals DirectoryУ науковому журналі висвітлюються актуальні проблеми розвитку економіки макро-, мезо- та мікрорівнів. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен, географічних назв підприємств, організацій установ та іншої інформації несуть автори статей. Висловлені у цих статтях думки можуть не збігатися з точкою зору редакційної колегії і не покладають на неї ніяких зобов’язань.

Головний редактор:

Кондрашихін А.Б. д.е.н, професор

Сторонянська І.З. д.е.н, професор

Другов О. О. д.е.н, професор

Коробов Ю.І. д.е.н, професор (Росія)

Курт Кльозе д.н, професор (Німеччина)

Іван Баранчик д.н, професор (Чехія)

Луїс Фролен Рібейро д.н, професор (Потругалія)

Сristina Coşciug д.н, професор (Молдова)

Ібрагім Сулєйманов д.н, професор (Казахстан)

Веселін Благоєв д.н, професор (Болгарія)

Міхал Балог д.н, професор (Словакія)

Георг Гавтадзе д.н, професор (Грузія)

Салівончик І.М. відповідальний секретар

Рецензенти:

Карлін М.І., доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів та оподаткуванняСхідноєвропейського національного університету імені Лесі Українки

Філиппова С.В., доктор економічних наук, професор, директор інституту бізнесу економіки таінформаційних технологій, завідувач кафедрою обліку, аналізу і аудиту Одеського національного політехнічного університету.

Адреса редакції: 43024, м. Луцьк, вул. С. Ковалевської, 29, Луцький національний технічнийуніверситет, кафедра фінансів, тел. (0332) 78-55-66, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду http://eforum-lntu.com .

Підписано до друку 02.09.2014 р. Формат А4. Папір офсетний. Гарн. таймс. Ум. друк. арк. 35

Обл.-вид.арк. 34. Тираж 100 прим. Редакційно-видавничий відділ ЛНТУ (43018, м. Луцьк, вул.Львівська, 75). Свідоцтво Державного комітету телебачення та радіомовлення України ДК № 3880 від

20.09.2010 р. Зам. 251.