Наукові напрямки факультету бізнесу
Наукові напрямки

ЕПКафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності:

1. Управління підприємствами на інноваційних засадах в регіоні (Керівник: к.е.н., професор Кривов’язюк І.В. Виконавці: Ковальська Л. Л., Кулик Ю. М., Фесіна Ю.Г., Мишко О. А., Марчук О.І.).

2. Підприємництво як чинник розвитку інноваційної моделі економіки України та її регіонів (Керівник: к.е.н., професор Кривов’язюк І.В. Виконавці: Ковальська Л. Л., Хвищун Н. В., Оксенюк К.І., Павлюк Л. В., Пушкарчук І.М., Волинчук Ю. В., Циганюк Н.Є., Черевата Р. Ю., Салівончик О.М.).

3. Економіка та організація торгівлі (Керівник: д.е.н., професор Ковальська Л. Л. Виконавці: Хвищун Н. В., Кривовязюк І.В., Оксенюк К.І., Павлюк Л. В., Пушкарчук І.М., Волинчук Ю. В., Циганюк Н.Є., Черевата Р. Ю., Салівончик О.М.).

4. Логістичні технології як інструмент оптимізації економічних потоків на підприємстві та у регіоні (Керівник: д.е.н., професор Ковальська Л. Л. Виконавці: Хвищун Н. В., Кривовязюк І.В., Оксенюк К.І., Павлюк Л. В., Пушкарчук І.М., Волинчук Ю. В., Циганюк Н.Є., Черевата Р. Ю., Салівончик О.М.)

завідувач кафедри: д.е.н., професор Ковальська Любов Леонідівна

Телефон/ факс: (0332) 254013

MED Кафедра міжнародних економічних відносин:

1. Інноваційно-інвестиційний розвиток України в умовах поглиблення євроінтеграції (Керівник: к.е.н., доцент Савош Л. В. Виконавці: Баула О. В.).
  2. Особливості функціонування національної економіки в умовах глобалізації (Керівник: к.е.н., доцент Зелінська О.М. Виконавці: Галазюк Н. М., Вісина Т.М.).
  3. Вплив безпекових факторів на економічне становище України (Керівник: к.е.н., доцент Урбан О. А. Виконавці: Кравчук П. Я., Кравчук О. Я.).

завідувач кафедри: к.е.н., доцент Савош Лариса Вікторівна
Телефон: (0332)789949
E-mail: kafedra.tе Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

MM small Кафедра менеджменту та маркетингу:

1. Актуальні проблеми менеджменту та маркетингу підприємств в умовах інноваційного розвитку економіки України (Керівник: к.е.н., професор Морохова В. О. Виконавці: Войтович С. Я., Герасимяк Н. В., Ковальчук О. В., Бойко О. В., Загоруйко В. Л., Василик Н. М., Здрилюк В. Б., Лорві І.Ф.).
  2. Управління регіональним розвитком (Керівник: д.е.н., професор Герасимчук З. В. Виконавці: Кощій О.В., Тендюк А. О., Стрижеус Л. В., Куцай Н. С., Матвійчук Т.О., Смолич Д. В., Сидорук С. В., Левчук В. Ю.).

завідувач кафедри: к.е.н., професор Морохова Валентина Олександрівна
Телефон/ факс: (0332) 253612

LOGO EconomicsКафедра економіки:

1. Механізми управління соціо-еколого-економічними системами (Керівник: д.е.н., доцентШубалий О. М. Виконавці: Шубала І.В., Гордійчук А.І., Шевчук І.В., Рудь Н. Т., Середа О. В.).
  2. Особливості розвитку інноваційної сфери регіону (Керівник та виконавець: д.е.н., професор Рудь Н. Т.).
  3. Регіональна політика урбосистем в умовах сталого розвитку (Керівник та виконавець: к.е.н., ст. викладачСереда О. В.).

завідувач кафедри: д.е.н., доцент Шубалий Олександр Михайлович
Телефон/ факс: (0332)785666

ТЕМСКафедра товарознавства та експертизи в митній справі:

1. Оцінка безпечності та якості товарів (Керівник: к.т. н., доцентТкачук В. В. Виконавці: Ягелюк С. В., Речун О. Ю., Шегинський О. В., Пахолюк О. В.).
  2. Дослідження споживних властивостей товарів, матеріалів та сировини (Керівник: д.т. н., професор Байдакова Л.І. Виконавці: Ярошевич Т. С., Передрій О.І., Голодюк Г.І., Дзюбинський А. В.).

Контактні дані: 43024, м.Луцьк, вул. С. Ковалевської, 29
завідувач кафедри: д.т. н., професор Байдакова Людмила Іванівна

Телефон/ факс: (0332)789951

На факультеті бізнесу організовано щорічний випуск фахових збірників наукових праць Луцького національного технічного університету економічні науки,серії: „Регіональна економіка ”, „Економіка та менеджмент , „Облік і фінанси”, „Економічна теорія та економічна історія”.

А також видаються щоквартально науковий журнал  «Економічний форум».