Факультет бізнесу другий рік поспіль учасник Економічного форуму в Польщі
Наукові досягнення

e 3У вересні цього року у Польщі 5–9 вересня відбулися XI Економічний форум молодих лідерів у м. Новий Сонч та XXVI Економічний форум в Криниці-Здруй. Економічний форум вважається найбільшою економічною конференцією Центральної та Східної Європи, яку іноді ще називають «польським Давосом». На дані форуми уже вдруге була запрошена і представниця факультету бізнесу, асистент кафедри менеджменту та маркетингу Вікторія Левчук.

Так, перед учасниками Економічного форуму молодих лідерів мали виступи прем’єр-міністр Польщі Беата Шидло та міністр освіти та науки Польщі, які акцентували увагу на важливості освіти у розвитку еліти країн. Також під час Форуму відбулося засідання Українсько-Польської ради обмінів молоддю в якій брав участь заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема та радник міністра Кучер Ярослав. Заступник міністра зазначив, що новий конкурс проектів буде оголошено після зустрічі Українсько-Польської ради в першому кварталі 2017 року та також провів зустріч із українською делегацією Форуму.

e 2

На фото: заступник міністра молоді та спорту Олександр Ярема та радник міністра Кучер Ярослав з делегацією України під час урочистого прийому у Президента міста Новий Сонч .

В ході XXVI Економічного Форуму понад 3,5 тис. гостей обговорювали найактуальніші проблеми світової економіки, а також політичні та соціальні питання. Пленарна сесія «Чи може Центральна і Східна Європа говорити одним голосом?» стала можливістю для чергової зустрічі лідерів країн Вишеградської групи: прем'єр-міністра Польщі Беати Шидло, прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана, прем'єр-міністра Чехії Богуслава Соботки, прем'єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо. Глави урядів обговорили можливість формування соціально-економічної політики таким чином, щоб вона відповідала інтересам усіх громадян. Глави урядів відзначили, що, незважаючи на існуючі відмінності, на рівні ЄС держави Вишеградської Групи вміють знаходити компроміс і справлятися з глобальними викликами.

e 4Загалом теми пленарних засідань стосувалися таких питань сьогодення та майбутнього Європи, як європейська ідентичність, економічна конкурентоспроможність ЄС, безпека в Європі, політика сусідства, фінансова та інституційна спроможність Європейського Союзу, взаємовідносини ЄС з Росією, розширення ЄС, спільна зовнішня і безпекова політика Європейського Союзу та багатьох інших.

Під час заходу учасники з різних країн Європи мали можливість налагодити контакти між собою, поділитися власним досвідом у різних сферах та почути виступи і коментарі політиків, високопосадовців та експертів національного і загальноєвропейського рівнів.

Поділись з друзями