«Bukovel Academic Spring School — BASS-2016»: професійне вдосконалення
Наукові досягнення

Tkachuk 320–24 травня 2016 року у Буковелі відбувались заходи в рамках Міжнародної навчально-тренінгової програми Весняної академічної школи Буковель 2016. Це спільний освітній проект Американської Асоціації працівників вищої школи (www.uaace.org) та агенціі «Освітні Тренди» за підтримки Міжнародної культурно-освітньої асоціації.

Валентина Ткачук — доцент кафедри товарознавства та експертизи в митній справі була учасником даного поважного заходу.

Tkachuk 1Лектори розкривали актуальні проблемні питання у сфері вищої освіти: якість університетської освіти, сучасні тенденції у сфері вищої освіти, університетські рейтинги, лінгвістична майстерність у викладацькій та науковій практиці, інноваційні освітні технології для професійної майстерності, особливості написання заявок на програму YouthExchangeErasmus +, академічне лідерство, емоційна рівновага викладача тощо. Особливо вразив Анатолій Олексієнко — PhD в галузі вищої освіти, професор, Університет Гонконгу, засновник Спілки дослідників вищої освіти України, який ґрунтовно поділився досвідом, як підготувати конкурентну публікацію для іноземних видань.

Tkachuk 2Нікого не лишив байдужим і Сергій Курбатов – доктор філософських наук, старший науковий співробітник, завідувач відділу лідерства та інституціонального розвитку Інституту вищої освіти НАПН України, науковий співробітник Центру російських та євразійських досліджень Університету Уппсала, Швеція.

Tkachuk 4Важливі моменти у сфері реформи вищої освіти окреслив доктор фізико-математичних наук, професор кафедри системного аналізу та обчислювальної математики Запорізького національного технічного університету, головний експерт групи «Освіта» Реанімаційного пакету реформ.

Tkachuk 5Проекти, гранти, стратегія, плагіат, моніторинг — це не повний перелік тем BASS під час інтерактивних та симуляційних вправ, які було цікаво та пізнавально виконувати усім учасникам тренінгів.

Казкова природа, цілюще повітря, можливість насолодитися мальовничими горами додали особливого бажання вчитися, вдосконалюватися, підкоряти нові професійні вершини!