Представниця факультету бізнесу — коментатор на Промисловому форумі в Польщі
Наукові досягнення

12369260 1222138817799764 3857563902270676152 nПредставниця  факультету бізнесу, асистент кафедри менеджменту та маркетингу Вікторія Левчук була запрошена коментатором міжнародної дискусійної панелі  «Нова інноваційна мапа – як зменшити розрив  між країнами» в рамках Промислового Форуму, що відбувся 18–20 грудня у м. Карпачі (Польща). Даний форум по своїй формі має відношення до світового Енергетичного Форуму, котрий успішно відбувається на протязі дев’яти остатніх років. Промисловий Форум є платформою для обміну поглядів, а також місцем зустрічі лідерів різних промислових секторів з представниками державних адміністрацій, бізнесу  та експертних середовищ.

1441290 1222138857799760 8110327761787973758 n

Учасниками дискусії виступили Мірослав Балога (Director of the Innovation Section, Slovak Innovation and Energy Agency, Slovakia), Криштов Сахс (Vice-President of the Management Board, Wrocław Research Centre EIT+, Poland), Якуб Шиманські (Director, Malopolska Region, Poland).

Інновації є одним з ключових факторів конкурентної переваги країн. Перехід до ринкової економіки збільшує  важливість інноваційної діяльності в економічному  розвитку країн, що дозволяє їм реорганізувати економіку і стимулювати економічне зростання. Тим не менш, відповідно до рейтингів, інноваційний розрив між країнами постійно зростає. Тому сутність даної дискусійної панелі полягала у пошуку співробітництва між державами, дослідницькими  установами, громадськими організаціями  та підприємствами.  Для того, щоб мати більш  ефективні  і кращі  інноваційні  мережі  в світі, пропонується  створити нову інноваційну  карту, в якій країни  будуть відігравати важливу роль у дослідженні  і розробці напрямів для  інновацій і поліпшення життя народу.