Вітаємо з успішним захистом докторської дисертації!!!
Наукові досягнення

LitskВітаємо

ЛЮТАК Олену Миколаївну

з успішним захистом дисертації на звання

доктора економічних наук!

Щиро бажаємо здоров’я, наснаги,

подальших успіхів на науковій ниві й в особистому житті!

Деканат факультету бізнесу

 
Про основи міжнародної наукової комунікації говорили на факультеті бізнесу
Наукові досягнення

180710 1510615459576 3108377 nНапередодні Нового року на факультеті бізнесу знову відбулася чергова наукова зустріч викладачів, аспірантів та магістрантів  Луїсом Рібейро (Luís Frölén Ribeiro) - професором кафедри механіки Політехнічного інституту Браганса (IPB), професором університету Trás-os-Montes e Alto Douro (UTAD), науковим співробітником науково-дослідного центру з відновлюваних джерел енергії (CIENER, Португалія), незалежним експертом Європейського Союзу з питань енергетики та інновацій і засновником Міжнародного науково-дослідного центру погоди для португаломовних країн і Африки.

 
Враження про наукове стажування в університеті Португалії
Наукові досягнення

QIP Shot - Screen 02255Студенти та викладачі Луцького національного технічного університету мають змогу навчатися та проходити стажування в Політехнічному Інституті Браганси (Португалія). До 15 груднястуденти усіх спеціальностей можуть подати документи на семестрове навчання до португальського вузу

 
Факультет бізнесу другий рік поспіль учасник Економічного форуму в Польщі
Наукові досягнення

e 3У вересні цього року у Польщі 5–9 вересня відбулися XI Економічний форум молодих лідерів у м. Новий Сонч та XXVI Економічний форум в Криниці-Здруй. Економічний форум вважається найбільшою економічною конференцією Центральної та Східної Європи, яку іноді ще називають «польським Давосом». На дані форуми уже вдруге була запрошена і представниця факультету бізнесу, асистент кафедри менеджменту та маркетингу Вікторія Левчук.

 
Вчимось у Френсіса Фукуями…
Наукові досягнення

14051709 1416980841648893 1081192158035043674 nВикладач факультету бізнесу Вікторія Левчук взяла участь в міжнародній освітній програмі «Академія лідерства для розвитку» (The Leadership Academy for Development (LAD) за участю одного з найвидатніших вчених у світі в сфері політекономії, лауреата Премії Йохана Шютте, професора Стенфордського університету Френсіса Фукуями.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 9