Візит професора Техаського технічного університету до Луцького НТУ
Міжнародна співпраця, гранти

IMG 3160-11-03-17-01-13 17 березня 2017 року в Луцькому НТУ з робочим візитом перебував професор Роман Тарабань, завідувач кафедри експериментальної психології Техаського технічного університету (м. Лаббок, штат Техас, США).

Основна мета візиту – реалізація дослідницького проекту «Когнітивні стратегії розв’язання професійних задач студентами інженерних спеціальностей».

З ініціативи Лариси Савош, завідувача кафедри «Міжнародних економічних відносин» факультету бізнесу, Луцький НТУ був включений у проект як один із базових технічних університетів України для проведення дослідження.

В рамках реалізації проекту професор Роман Тарабаньзустрівся із деканом технологічного факультету Олегом Заболотним, викладачами та студентами спеціальності «Інженерна механіка», для яких провів анкетування. Після цього Пан Роман ще довго розповідав про Техаський технічний університет, ділився враженнями про Україну і Луцьк, відповідав на запитання аудиторії.

На зустрічі із проректором Валентиною Галущак були визначені можливі напрями співпраці між технічними університетами Луцька і Лаббока.

До слова, батьки Романа Тарабаня родом із Львівщини. І хоча сам він народився і виріс у США, прекрасно розмовляє українською мовою і пишається своїм українським корінням.