Співпраця з Люблінською Політехнікою: спільні магістерські програми, наукові заходи, дослідження
Міжнародна співпраця, гранти

QIP Shot - Screen 004Співпраця між Луцьким національним технічним університетом та Люблінською Політехнікою (Польща) триває уже не один рік, результатом якої є спільні магістерські програми, наукові заходи, дослідження, наукові праці.

З метою розширення напрямів співпраці, представлення нових можливостей для студентів та викладачів Луцького НТУ 20 жовтня 2016 року в університеті перебувала делегація з Люблінської політехніки.

Серед польських гостей – представники усіх факультетів польського університету:

14717303 1157092491040092 4489454846745538193 nPh.D. Грабяс Марек (Grabias Marek) – заступник декана факультету будівництва та архітектури;

Ph.D. Мазурек Павло (Mazurek Paweł)– заступник декана факультету електротехніки та інформатики,

Ph.D. Чеховскa–Koсацкa Анета (Czechowska–Kosacka Aneta) – заступник декана факультету інженерного середовища;

Ph.D. Ева Лазука (Łazuka Ewa) – заступник декана факультету основ техніки;

Ph.D. Комада Павло (Komada Paweł) – заступник директора Інституту електроніки та інформаційних технологій – факультет Електротехніки та Інформатики;

QIP Shot - Screen 005Ph.D. Слонєц Йоланта (Słoniec Jolanta) – уповноважена декана в справах іноземних студентів – факультет Управління;

Ph.D. Гарбач Томаш (Garbacz Tomasz) – представник механічного факультету.

В Луцькому НТУ гостей гостинно зустріли представники відділу міжнародних зв’язків та проректор з науково-педагогічної роботи, к.е.н, доцент Валентина Галущак, декани, заступники деканів, завідувачі окремих кафедр.

В результаті українсько-польської зустрічі було обговорено нові можливості наукової й дидактичної співпраці професорсько-викладацького складу університетів та ознайомлено студентів з освітньою пропозицією Люблінської Політехніки та Луцького НТУ в рамках «Програми подвійного диплому».

За деталями участі в Програмі подвійного диплому звертатися у Відділ міжнародних зв’язків Луцького НТУ (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; тел. 74-61-50, ауд. 220 вул. Львівська, 75)