Дружній візит делегації Луцького НТУ на Дні Науки у м. Люблін
Міжнародна співпраця, гранти

IKVgih16GMY17–18 вересня у м. Люблін (Польща) відбувся XIII Фестиваль науки, у якому взяло участь 42 наукових організації, що представили 1238 наукових проектів. У рамках заходу на стадіоні «Арена Люблін» відбувся Науковий пікнік, де представлялось 140 проектів, які популяризують науку за допомогою експериментальних дослідів.

Делегація Луцького НТУ, у складі якої були представники машинобудівного факультету, факультету екології та обліку та фінансів, а також представники факультету бізнесу: к.е.н., проф. Войтович С. Я., д.е.н., проф. Кощій О.В., к.е.н., доц. Речун О. Ю., к.т. н. доц. Ткачук В. В. мали можливість насолодитись цікавим науковим дійством.

01psifqADEM yNplSQqFZus
2A9WIIJ1ACk Nw4zUxFjIso

yJp4vZLWdgIПоляки презентували свої вищі навчальні заклади, з гордістю розповідали про свої здобутки, демонстрували наукові розробки та гостинно зустрічали виступами у національних костюмах. Даний науковий захід вразив високим рівнем організації, яскравими презентаціями та науково-технічними здобутками сусідів-науковців.

Такі візити є плідними, адже це ще одна можливість поспілкуватися із закордонними колегами, долучитися до міжнародної співпраці нашого навчального закладу.

Валентина Ткачук,

к.т. н., доцент кафедри

товарознавства та експертизи в митні справі