Тренінг в рамках Проекту сприяння академічній доброчесності в Луцькому НТУ
Міжнародна співпраця, гранти
Написав Надія Хвищун
Вівторок, 06 вересня 2016, 21:35

QIP Shot - Screen 02216–18 вересня 2016 року відбудеться тренінг для студентсько-викладацьких команд щодо навиків планування, розробки та впровадження міні-проектів для становлення та популяризації академічної доброчесності в університеті.

Тренінг проводитимиться Проектом сприяння академічній доброчесності в Україні спільно з програмою «Активні громадяни» (Британська Рада в Україні).

Вимоги до учасників: відповідальність, креативність, бажання працювати у команді та готовність виконувати як групові, так і індивідуальні завдання.

Команда, що складатиметься з учасників тренінгу, формуватиме грантові пропозиції (10–12 тис. грн.), які фінансуватимуться SAIUP. Найкращі проекти будуть втілені вашою командою на кампусах університету, починаючи з жовтня 2016 року.

Дедлайн подачі заявок — 9 вересня 2016 року.

Заповнити анкету