Оплачуване стажування в Німеччині — не пропусти!
Міжнародна співпраця, гранти

QIP Shot - Screen 159Щороку студенти факультету бізнесу мають змогу пройти навчання та стажування за кордоном, адже Луцький національний технічний університет має значний практичний досвід в міжнародній співпраці.
 Активна співпраця Луцького НТУ з Вищою Школою Оствестфалія-Ліппе та спілкою «Мости в Україну» (Німеччина) дохволяє студентам пройти стажування в жовтні-листопаді 2018 року  на підприємствах, в банках та в установах округу Детмольд.

УМОВИ УЧАСТІ в інформаційному бюлетні

Документи потрібно подати до 18 квітня 2018 року. Для отримання переліку документів, які необхідно подати, потрібно написати лист організаторам Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
Стажування викладачів кафедри ТЕМС у місті Варшава
Міжнародна співпраця, гранти

IMG-5b053b0b6a9c894055d3fbffa332ccd3-VПрацюємо, навчаючись! Тож викладачі кафедри ТЕМС постійно підвищують свою майстерність. Олена Пахолюк та Галина Голодюк пройшли міжнародне стажування на базі Університету Collegium Civitas у місті Варшава та на базі Державного Вроцлавського Університету (Uniwersytet Wroclawski).

 
Навчальний семінар-моделювання «Shaping – Neighborhood» для студентів та викладачів Луцького НТУ
Міжнародна співпраця, гранти

22809991 1494830527301559 1768554913 n12–14 жовтня 2017 року Інститут міжнародної освіти CIVIC (The CIVIC-Institute) спільно з інститутом міжнародних відносин (The Institute for Foreign Cultural Relations, IFA) за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини ініціював проведення в Луцькому НТУ цикл семінарів та моделюючих ігор. Фасилітували семінар тренери з Австрії Мартіна Айхлінгер (Martina Eichlinger) та з Німеччини Себастьян Гратз (Sebastian Gratz).

 
Міжнародне науково-педагогічне стажування в Політехнічному Інституті Браганси
Міжнародна співпраця, гранти

IMG-607d6c3da83b5604d85f928054d9791c-VПолітехнічний Інститут Браганси (Instituto Politécnico de Bragança, далі – IPB) – це сучасний та прогресивний вищий навчальний заклад в невеликому місті Брагансі (близько 20 тис. жителів), але дуже гарному і затишному місті на півночі Португалії. IPB – університет, в якому навчається близько 7000 студентів, з них близько 13% – іноземні студенти – представники різних рас і національностей.

 
Навчальний семінар-моделювання «SHAPING – NEIGHBORHOOD» «нові грані сусідства»
Міжнародна співпраця, гранти

QIP Shot - Screen 083Інститут міжнародної освіти CIVIC(TheCIVIC-Institute) спільно з інститутом міжнародних відносин (TheInstituteforForeignCulturalRelations, IFA) за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини продовжує проведення циклу семінарів та моделюючих ігор в Україні.

 Семінари дають змогу ознайомитися з інтерактивними методами навчання, що використовуються у сфері європейської освіти та шляхом моделюючих тренінгів більш глибоко зрозуміти сутність організації європейських суспільно-політичних відносин.

Більше інформації та форма для реєстрації на сайті Луцького НТУ

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 28