Запрошуємо до участі в конференції з питань маркетингу
Конференції та конкурси

21617704 1207669809399711 4213977620031799960 nШановні викладачі, студенти, практики

запрошуємо Вас взяти участь у

І Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції

«МАРКЕТИНГ В УМОВАХ РОЗВИТКУ ЦИФРОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ»,

яка відбудеться 5 жовтня 2018 року

у Луцькому національному технічному університеті

Напрями конференції:

1. Маркетинговий менеджмент підприємства: тенденції, проблеми та перспективи розвитку в умовах становлення інформаційного суспільства

2. Стратегічні імперативи розвитку інноваційного маркетингу

3.Маркетинговий інструментарій у цифровій економіці

4. Маркетингові дослідження в середовищі Інтернет

5.Сучасні інформаційні технології в галузях економіки

Участь у конференції БЕЗКОШТОВНА.

Робочі мови конференції: українська, російська та англійська.

Для участі в інтернет-конференції необхідно до 04 жовтня 2018 року надіслати за електронною адресою e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду тези доповідей та заповнити заявку на участь в гугл-формі за посиланням: https://goo.gl/forms/bneQRo4LZ2BidacW2

До 20 жовтня 2018 року тези доповідей матеріалів конференції будуть безкоштовно розміщені на сайті факультету бізнесу Луцького НТУ www.economosvita.lntu.edu.uaв розділі «НАУКА» — «ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ».

Всі матеріали слід надсилати лише електронною поштою. Файли повинні бути названі за прізвищем автора або першого співавтора (наприклад, tezy_lorvi.doc).

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ:

- матеріали надсилаються обсягом 2–3 повнихсторінки, формату А4 (інтервал – 1,5, основний текст – гарнітура – Times New Roman, кегль – 14, всі поля – 2 см, абзац – 1 см) та подані у текстовому редакторі Microsoft Word;

- праворуч – ПІБ, науковий ступінь, місце роботи автора (ів);

- нижче для студентів зазначити ПІБ наукового керівника

- нижче назва навчального закладу;

- через інтервал посередині сторінки – назва роботи прописними літерами напівжирним шрифтом;

- через інтервал основний текст тез з вирівнюванням по ширині;

- список використаних джерел подається загальним списком через інтервал від останнього рядка шрифтом TimesNewRoman, кегль – 12 з одинарним міжрядковим інтервалом і вирівнюється по ширині.

Оргкомітет розглядатиме лише матеріали, оформлені відповідно до вимог і подані у зазначений термін. Відповідальність за науковий рівень тез доповідей, обґрунтованість висновків, достовірність результатів несуть автори (відповідальність за зміст матеріалів, підготовлених студентами, несуть наукові керівники).

Матеріали мають бути ретельно перевірені за змістом і підготовлені відповідно до норм правопису та орфографії.

Адреса оргкомітету: 43024, м. Луцьк, вул. С. Ковалевської, 29,

Луцький національний технічний університет, кафедра маркетингу.

Координатори заходу:

Валентина Олександрівна Морохова –завідувач кафедри маркетингу, к.е.н., професор, Луцький НТУ (0332-25-36-12)

Ірина Федорівна Лорві – к.е.н., доцент кафедри маркетингу Луцького НТУ (0505576265)

Неля Вікторівна Герасимяк – к.е.н, доцент кафедри маркетингу Луцького НТУ (0500158100)

Вкладення:
Завантажити файл (Inform_list_konferentsia_LNTU_05.10.2018.doc)Inform_list_konferentsia_LNTU_05.10.2018.doc[ ]459 Kb