Студентські дослідження в сфері економіки підприємства були представлені на щорічній конференції
Конференції та конкурси

32686188 1365428110224697 7437907681836269568 nВ рамках святкування Днів науки на факультеті бізнесу Луцького НТУ 17 травня 2018 року кафедрою підприємництва, торгівлі та біржової діяльності була проведена VII Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА: ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА».

Актуальність обраної тематики конференції є підґрунтям для наукових дискусій щодо важливих питань розвитку підприємництва в сучасних умовах, поліпшення фінансово-економічних результатів діяльності підприємства, активізації інвестиційно-інноваційної їх діяльності, підвищення конкурентоспроможності вітчизняної продукції та підприємств, подальших перспектив розвитку економіки торгівлі.

Варто зазначити, що конференція складалася із дев’яти секцій, зокрема «Розвиток підприємництва в сучасних умовах», «Конкурентоспроможність продукції, послуг та підприємства», «Напрями ефективного використання ресурсів підприємства», «Інвестиційно-інноваційна діяльність підприємства», «Фінансово-економічні результати діяльності підприємства», «Розвиток підприємств: сучасні моделі, трансформація та реструктуризація», «Економічна безпека та антикризова діяльність підприємства», «Економіка торгівлі: сучасний стан та перспективи розвитку», «Підприємництво та торговельна логістика».

Дуже приємно, що активними учасниками конференції були не лише студенти різних економічних спеціальностей Луцького національного технічного університету, але й представники коледжів, зокрема активну участь взяв ДВНЗ «Нововолинський електромеханічний коледж», який представляли Гудько Надія, Кривонюк Олександр, Пасальська Юлія, Сівак Магдалина, Шевчук Юлія.

Крім того, актуальні питання в сфері конкурентоспроможності ресурсного потенціалу підприємства розкрила у своїй доповіді Олена Аухімік, про розвиток сучасного підприємництва розповів Богдан Кривов’язюк, особливості реінжинірингу бізнес-процесів розкрив Тарас Нікітін. Жваве обговорення викликали також і виступи Юлії Приступи та Юлії Пасальської, що стосувалися розвитку стартапів.

Усі доповідачі, показали високий рівень теоретичної та практичної підготовки, а також ґрунтовність проведених наукових досліджень. Кожна доповідь була актуальною, пізнавальною та по-своєму цікавою, що дало змогу кожному учаснику дійства отримати багато нової інформації.

Активних учасників конференції було нагороджено грамотами, а їхніх наукових керівників – подяками.

Конференція відбулася на високому організаційному та науковому рівні. Обрана тема науково-практичної конференції послугувала плідним підґрунтям для обміну думками із зазначеної проблематики.

Доповіді учасників конференції опубліковано у збірці тез, які видано за підсумками конференції.

Організаційний комітет конференції бажає усім учасникам невичерпного натхнення у науковому пошуку та успішної реалізації нових креативних ідей.

Любов Ковальська, д.е.н., професор, завідувач кафедри

підприємництва, торгівлі та біржової діяльності,

Катерина Оксенюк, к.е.н., доцент кафедри

підприємництва, торгівлі та біржової діяльності