Відбулася наукова конференція «Якість та безпечність товарів»
Конференції та конкурси

29572500 954174604736590 6015676967762420282 n23 березня відбулася ІІ Міжнародна конференція молодих учених та студентів «Якість та безпечність товарів». Приємно, що інтерес до нашого наукового заходу виявили 16 ВУЗів України та з-за кордону, серед авторів тез доповідей 8 докторів наук, 1 науковий співробітник НААН України, 34 кандидати наук, 2 асистенти, 18 магістрів, 20 студентів, 5 викладачів коледжів та 7 аспірантів.

Привітати учасників конференції завітали проректор з науково-педагогічної роботи Луцького НТУ Валентин Талах та декан факультету бізнесу Надія Хвищун, яка зазначила, що з кожним роком збільшується обсяги попиту та пропозиції не лише на товари, але й на послуги, в т. ч. і на освітні послуги. Декан зазначила, що ЗВО без використання маркетингу не зможу бути ефективним на ринку. Передова системауспіху на ринку освіти в усьому світі будується на основі брендингу ЗВО. Було зазначено, що у 2018 році Луцький національний технічний університет відібрано до 14 ВИШів для участі в третьому циклі Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України, яка впроваджується Британською Радою у партнерстві з Інститутом вищої освіти Національної академії педагогічних наук України та Фундацією лідерства для вищої освіти (Велика Британія), а також за підтримки Міністерства освіти і науки України. Декан наголосила, що наразі розробляється система анкетування зацікавлених сторін, восени буде проведено анкетування та результати будуть представлені на конференції трудового колективу в грудні.

Доповідачами на пленарними засіданні Юлією Олімпіюк (заступник начальника відділу міжнародних зв'язків Волинської ТПП) та Іриною Климчук (провідний спеціаліст Держпродспоживслужби у Волинській обл.) було підкреслено актуальність напрямків конференції, а саме дослідження якості товарів; актуальні проблеми безпечності товарів; проблеми технічного регулювання в Україні та світі; інфраструктурний розвиток торгівлі; сучасні харчові технології; інноваційні технології виробництва та тенденції асортименту товарів; митне регулювання експортно-імпортних операцій з товарами, важливість товарознавчих знань та споживчого захисту.

Студенти підготували цікаві доповіді на основі проведених досліджень, продемонстрували високі теоретичні знання з товарознавства, вміння користуватися сучасними методами наукових досліджень, здатність критично мислити та аналізувати наукову інформацію. Найкращі доповідачі нагороджені грамотами:

Кобильчак Анастасія — 1 місце,

Петрик Дем'ян, Романюк Олександр −2 місце,

Бакун Віктор- 3 місце.

Дякуємо учасникам та гостям за плідну роботу, цікаву наукову дискусію!

До нових зустрічей!

Про конференцію  - на сайті Луцького НТУ

Валентина Ткачук, к.т. н., доцент

кафедри тоарознавства та експертизи в митній справі