ІІ МНПК «Якість та безпечність товарів»
Конференції та конкурси

23472411 523401858018808 6395118667130205718 nШановні молоді науковці та студенти!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Якість та безпечність товарів», яку проводить Луцький національний технічний університет 23 березня 2018 р.

Метою конференції є формування нового підходу до оцінки якості та безпечності товарів на основі європейського досвіду та вітчизняної практики; визначення оптимальних шляхів підвищення безпечності товарів та оцінка їх споживчих властивостей та асортименту.

Напрямки роботи конференції:

1.Дослідження якості товарів.

2.Актуальні проблеми безпечності товарів.

3.Проблеми технічного регулювання в Україні та світі.

4. Інфраструктурний розвиток торгівлі.

5.Сучасні харчові технології.

6.Інноваційні технології виробництва та тенденції асортименту товарів

7.Митне регулювання експортно-імпортних операцій з товарами.

Умови участі у конференції:

Для участі у роботі конференції Вам необхідно до 10 березня 2018 року надіслати на відповідну електронну адресу:

-     заявку на участь у конференції;

-     тези доповідей;

-     скановану копію квитанції про оплату організаційного внеску.

Організаційний внесок, який призначений для покриття витрат становить: 100 грн. (публікація тез у збірнику, поштові витрати на пересилання авторського екземпляра збірника).

Вимоги до оформлення тез:

Тези доповідей публікуватимуться у збірнику матеріалів конференції. Для публікації будуть прийматися тільки наукові тези за тематикою конференції.

Обсяг тез повинен складати до 2х повних сторінок розміру А4, виконаних в редакторі Microsoft Word (у форматі *.doc), шрифт – Times New Roman, розмір – 14 пт, без ущільнення тексту та переносу слів, інтервал – одинарний з вирівнюванням по ширині, відступ – 1,25 см, поля – по 2 см з усіх боків, розміщення полів – звичайне.

У верхньому лівому куті зазначається УДК, прізвище та ініціали автора (авторів), науковий ступінь, вчене звання, назва кафедри, назва вищого навчального закладу. Нижче через рядок (великими літерами жирним шрифтом) – назва тез доповіді. Через рядок – основний текст, в кінці якого подається список використаної літератури з підзаголовком «Список використаних джерел». Список джерел подається з дотриманням бібліографічних вимог.

Електронний варіант тез доповідей зберігається у форматі *.doc, який має називатися за прізвищем автора (авторів) та порядковим номером тематичного напряму конференцій, наприклад: Іванов_1.doс (прізвище першого автора – Іванов, тематичний напрям конференції № 1). Відповідальність за достовірність інформації залишається за авторами тез. Матеріали не повертаються і зворотно не відсилаються. Матеріали, які не відповідатимуть наведеним вимогам, без електронної версії або відправлені після 10 березня 2018 р., опубліковані не будуть!

Кількість авторів – не більше трьох осіб.

Тези доповідей просимо надсилати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з поміткою «КОНФЕРЕНЦ1Я»

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська

Учасники конференції за бажанням можуть опублікувати статті у збірнику наукових праць «Товарознавчий вісник», що внесений до переліку наукових фахових видань України за напрямком технічні (товарознавство) науки (наказ МОН № 747 від 13.07.2015 р.).

Адреса оргкомітету:

Луцький НТУ, кафедра товарознавства та експертизи в митній справі, кім. 225, вул. С. Ковалевської, 29, м. Луцьк, 43026.

Телефони для довідок:(0332) 78-99-51,

моб. (050) 677-45-74 – Ткачук Валентина Віталіївна

Банківські реквізити:

Луцький національний технічний університет

43018 м. Луцьк, вул. Львівська, 75

р/р 31251203117820

банк ДКСУ у м. Київ,

МФО 820172

код ЄДРПОУ 05477296

У призначенні платежу вказати: «Орг. внесок за участь у конф. «Якість та безпечність товарів», прізвище, ім’я, по батькові».

Вкладення:
Завантажити файл (ІНФ.лист_конф_2018.doc)ІНФ.лист_конф_2018.doc[ ]189 Kb