Нагорода імені Гетьмана Виговського у викладача факультету бізнесу
Конференції та конкурси

savchuk nagorodaВикладач кафедри економіки факультету бізнесу Луцького НТУ, доктор гуманітарних наук Олег Савчук 22 травня 2017 року у м.Варшава отримав Нагороду імені Гетьмана Івана Виговського під почесним патронатом Президента Польщі.

Нагороду присвоїла Капітула представників 25 польських університетів «за заслуги в розвитку науки та суспільного життя, в формуванні та розвитку громадянського суспільства, будівництва Європейської України з огляду на історичні, сучасні, майбутні відносини України з Польщею та Європою».

Крім викладацької роботи, Олег Савчук працює завідувачем Сектору Державної регуляторної служби у Волинській області. Автор монографії, низки видань, десятків наукових публікацій у галузі історії, політології, економіки та управління. Олег Савчук учасник багатьох міжнародних та українсько-польських проектів у галузі культури, науки, місцевого самоврядування, активно відстоює ідею формування єдиного інформаційного простору у цих галузях для двох держав, послідовник консервативної школи В’ячеслава Липинського в історичній та політичній науці. Стажувався у Департаменті Торгівлі США в напрямку інноваційної політики та розвитку інфраструктури бізнесу.

Нагорода передбачає забезпечення викладання в декількох вибраних університетах Польщі протягом визначеного стажу, наукова, дослідницька робота тощо.

Щиро вітаємо з нагородою!

Деканат факультету бізнесу