Конференції та конкурси
Написав Nadin
Четвер, 25 травня 2017, 21:05

image-0-02-04-9d86f88b645ef4b8aaf149dff71f64f6c9fa41154a805b7f35830d46faa321df-V

В рамках святкування Днів науки на факультеті бізнесу Луцького НТУ 19 травня 2017 року кафедрою міжнародних економічних відносин був проведений VІІ Міжнародний науково-практичний семінар «Транскордонне співробітництво як форма розвитку міжнародної інтеграції».

20170519 150340

Захід розпочався із вітального слова завідувача кафедри Лариси Савош, яка окреслила коло питань, які виносились на обговорення.

Семінар був проведений у режимі відео-конференції із колегами із закордонних вузів-партнерів.

20170519 145657

Жваву дискусію викликав виступ Гжегожа Зайонца, доктора Вищої школи безпеки в Перемишлі (Республіка Польща) щодо схвалення Радою Європи безвізового режиму з Україною.

Дмитро Макарук, начальник науково-дослідного відділу Брестського державного технічного університету (Республіка Білорусь) зосередив свою увагу на транскордонній співпраці у сфері написання та реалізації спільних проектів та програм.

Луіс Фролен Рібейро, професор Політехнічного інституту Браганса  (Потругалія) поділився досвідом транскордонного співробітництва Португалії в сфері відновлюваної енергетики.

Загалом, були обговорені важливі питання, щодо сприяння розвитку транскордонного співробітництва та реалізації євроінтеграційної стратегії України; наукового, організаційного та інформаційного забезпечення впровадження передового європейського досвіду з питань регіонального розвитку, транскордонного співробітництва та адаптації його до умов України; формування позитивного іміджу прикордонних регіонів та сприяння залученню іноземних інвестицій; сприяння всебічної поінформованості населення щодо ЄС, його політики транскордонного співробітництва, задоволення законних прав та інтересів своїх членів.