ФБ на науковій фієсті в Луцькому НТУ
Конференції та конкурси
Написав Деканат факультету бізнесу
Понеділок, 22 травня 2017, 19:58

11 Всеукр. Фестиваль науки 19.05.2017 1З 16 по 20 травня в Луцькому НТУ відбувалися заходи з нагоди ХІВсеукраїнського Фестивалю науки. Тематична програма охопила конференції, форуми, семінари, круглі столи, дні відкритих дверей, тренінги, концерти, перегляди фільмів, виставки.

Зокрема на факультеті бізнесу відбулися:

- 17 травня — круглий стіл «Сучасні технології управління персоналом»V Міжнародна студентська науково-практична інтернет-конференція «Економіка підприємства: теорія та практика» та круглий стіл для студентів «Підвищення якості та безпечності товарів»;

- 18 травнякруглі столи «Сучасні тенденції розвитку менеджменту та маркетингу підприємств: вітчизняний та зарубіжний досвід» та «Проблеми та перспективи інвестування в українську економіку»

19 травня проходило святкування Дня науки, який відбувався у головному корпусі Луцького НТУ у формі наукового кварталу, де було представлено наукові новинки, розробки, досягнення усіх факультетів університету.

11 Всеукр. Фестиваль науки 19.05.2017 2Факультет бізнесу підготував виставку підручників, посібників, монографій, збірників наукових праць усіх кафедр. Кафедра товарознавства та експертизи в митній справі провела оцінку якості та свіжості яєць, чим зацікавила усіх свідомих споживачів, як серед викладачів, так і серед студентів.

Усі бажаючі відвідали наукове кафе, де можна було випити чашечку запашної кави, насолодитись запахом конвалій і подарувати краплину добра та людяності задля благодійної справи.

Організаторам вдалося створити атмосферу наукового креативу, показати, чим живе сьогодні наукове товариство вишу, оцінити свої досягнення та окреслити майбутні звершення!

Валентина Ткачук,

к.т. н., доцент кафедри ТЕМС