Відбулися заходи, присвячені питанням розвитку підприємництва та торгівлі
Конференції та конкурси
Написав Деканат факультету бізнесу
Середа, 17 травня 2017, 22:38

unnamed PЗа ініціативи кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності та кафедри товарознавства та експертизи в митній справі 16 травня 2017 р. у рамках Днів Науки в Луцькому НТУ відбулася V Міжнародна студентська науково-практична інтернет-конференція «Економіка підприємства: теорія та практика» та круглий стіл для студентів «Підвищення якості та безпечності товарів». Серед гостей заходу були: Сергій Шимчук, проректор з науково-педагогічної діяльності Луцького НТУ; Богдан Савка, заступник головного бухгалтера ПАТ «СКФ Україна»; Роман Костюк, керівник служби обладнання та сервісу ТзОВ «Клевер Стос»; Андрій Демидович, менеджер зі збуту ТОВ «Люстдорф».

unnamed P1З вітальним словом до учасників наукового заходу звернувся проректор з науково-педагогічної науки Луцького НТУ доц. Шимчук С. П. та заступник декана факультету бізнесу, доц. Фесіна Ю.Г. Проректор Сергій Шимчук побажав молодим науковцям та гостям – представникам бізнесу плідної співпраці, спільних наукових досягнень та вирішення нагальних проблем бізнесу та науки. Юрій Фесіна, окреслив основні проблеми розвитку підприємництва та торгівлі в Україні і висловив надію, що в результаті тісної співпраці науки, освіти та бізнесу держава отримає кваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців.

unnamed P4Богдан Савка – заступник головного бухгалтера ПАТ «СКФ Україна» (публічне), акцентував увагу на діяльності підприємства як соціально відповідального суб’єкта господарювання, можливості навчання персоналу безпосередньо на виробництві, окреслив основні перспективи його розвитку. Цікаво було послухати й про взаємодію вітчизняного виробника підшипникової продукції з партнерами в рамках інтеграційного економічного утворення SKF. Роман Костюк, керівник служби обладнання та сервісу ТзОВ «Клевер Стос», розкрив проблеми та перспективи розвитку підприємств роздрібної торгівлі, можливості навчання та професійного зростання. Пан Роман акцентував також увагу на перспективах розвитку його компанії. Андрій Демидович, менеджер зі збуту ТОВ «Люстдорф», присвятив свій виступ безпеці та якості товарів, презентував зразки молочної продукції, яку випускає підприємство, де кожен учасник конференції та семінару мав змогу продегустувати зразки основної продуктової лінійки.

Жваве обговорення викликали також і виступи студентів Надії Тележинської (студент групи ЕП-41) та Вікторії Голуб (студент групи ЕП-41), які присвятили свої доповіді особливостям здійснення зовнішньоекономічної діяльності місцевої компанії «Теріхем-Луцьк» та ефективності прийняттю господарських рішень на основі результатів комплексного діагностичного аналізу СКФ Україна.

На завершення заходу завідувач кафедри економіки та підприємництва проф. Любов Ковальська та завідувач кафедри товарознавства та експертизи в митній справі Людмила Байдакова підвели підсумки наукового зібрання та подякували усім учасниками за продуктивну роботу й висловили впевненість у необхідності подальшої інтеграції науки та бізнесу з метою пошуку нових підходів в сфері розвитку підприємництва та торгівлі.

Любов Ковальська,

д.е.н., професор, завідувач кафедри

підприємництва, торгівлі та біржової діяльності