VІ Всеукраїнська студентська конференція «Економіка підприємства: теорія та практика»,
Конференції та конкурси
Написав Деканат факультету бізнесу
Неділя, 23 квітня 2017, 06:49

Logo BWL konferЗапрошуємо Вас взяти участь у роботі VІ Всеукраїнської студентської

науково-практичної Інтернет-конференції

«Економіка підприємства: теорія та практика»,

яка відбудеться 17 травня 2017 року.

Мета конференції – обговорення та узагальнення результатів наукових досліджень студентів з питань сучасних тенденцій і перспектив розвитку підприємства в умовах сьогодення.

Тематичні напрямки роботи Конференції (секції):

1. Розвиток підприємництва в сучасних умовах.
  2. Конкурентоспроможність продукції, послуг та підприємства.
  3. Напрями ефективного використання ресурсів підприємства.
  4. Інвестиційно-інноваційна діяльність підприємства.
  5. Фінансово-економічні результати діяльності підприємства
  6. Розвиток підприємств: сучасні моделі, трансформація та реструктуризація.
  7. Економічна безпека та антикризова діяльність підприємства.
  8. Економіка торгівлі: сучасний стан та перспективи розвитку
  9. Підприємництво та торговельна логістика

Мови конференції: українська

Умови участі в конференції:

Тези авторів будуть розміщені на сайті факультету бізнесу Луцького НТУ www.economosvita.lntu.edu.uaв PDF форматі.

Учасники конференції можуть також подати статті для публікації у Студентському науковому віснику Луцького НТУ.

Адреса для надсилання тез:

43024, м. Луцьк, вул. С. Ковалевської, 29, кафедра економіки та підприємництва ЛНТУ

та/або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з приміткою «на студентську конференцію». Назва файлу повинна відповідати прізвищу автора або першого співавтора (наприклад, Ivanov.doc).

Організаційні аспекти участі у конференції

УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ Є БЕЗКОШТОВНОЮ.

Вимоги до оформлення тез:

1. Тези і статті подаються українською мовою набрані у текстовому редакторі MSWord
  2. Шапка тез: ініціали та прізвища авторів (обов’язково зазначити наукового керівника), назва організації – набираються з нового рядка шрифтомTimesNewRoman розміром 12 пт з одинарним міжрядковим інтервалом і вирівнюються по лівому краю.
  3. Назва: шрифт TimesNewRomanCyr жирний, ПРОПИСНИМИ ЛІТЕРАМИ, розмір 12 пт, одинарний міжрядковий інтервал, вирівнювання по ширині, розміщується через один інтервал після назви організації.
  4. Параметри сторінки: верхнє, нижнє та ліве поле – 2 см, праве поле – 1,5 см.
  5. Основний текст розміщується через один інтервал нижче назви, набирається з абзацного відступу 1 см шрифтом TimesNewRoman розміром 12 пт з одинарним міжрядковим інтервалом і вирівнюється по ширині.
  6. Список використаних джерел є обов’язковим і подається загальним списком в кінці рукопису.

УВАГА!

Оргкомітет конференції надсилає повідомлення про отримання Вашого листа протягом двох днів. Якщо Ви не отримали повідомлення, відправте роботу повторно або з’ясуйте питання про отримання Вашого листа редакцією по телефону у відповідального секретаря конференції.

З А Я В К А

на участь у Всеукраїнській студентській науково-практичній Інтернет-конференції

«Економіка підприємства:теорія та практика»

Прізвище, ім’я, по батькові