Викладачі кафедри ТЕМС — члени журі ІХ Міжнародної студентської наукової конференції
Конференції та конкурси

DSCN8699 N08 квітня 2016 року у Коледжі технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулася ІХ Міжнародна студентська наукова конференція „Молодь як стратегічний потенціал розбудови національної економіки".

DSCN8704 TРобота конференції відбувалася в таких секціях:

1. Економіка та фінанси
  2. Облік та оподаткування
  3. Менеджмент та маркетинг
  4. Товари народного споживання: технології, інновації та безпека
  5. Право і суспільство в умовах глобалізації: сучасність та історичні аспекти
  6. Комунікативні засоби професійного і культурного спілкування
  7. Іншомовна підготовка особистості майбутнього фахівця в умовах інтеграції та інформатизації суспільства
  8. Екологія, здоров’я і суспільство
  9. Сучасний погляд на природничо-математичні науки

Викладачі кафедри товарознавства та експертизи в митній справі факультету бізнесу Луцького НТУ Оксана Речун, Валентина Ткачук та Олег Шегинський  були запрошені до участі як члени журі секцій «Менеджмент і маркетинг» та «Товари народного споживання, технології, інновації та безпека».

DSCN8806 t DSCN8786 T

Студенти показали високу теоретичну підготовку та актуальність проведених досліджень.

Доповіді мали практичну спрямованість та містили цікавий змістовний матеріал.