Запрошуємо до участі в конференції
Конференції та конкурси

index 1Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Якість та безпечність товарів», яку проводить Луцький національний технічний університет у заочній формі 1 квітня 2016 р. Запрошуємо до участі молодих науковців та студентів.

Метою конференції є формування нового підходу до оцінки якості та безпечності товарів на основі європейського досвіду та вітчизняної практики; визначення оптимальних шляхів підвищення безпечності товарів та оцінка їх споживчих властивостей та асортименту.

Напрямки роботи конференції:

-            оцінка якості та безпечності непродовольчих товарів;

-            оцінка якості та безпечності продовольчих товарів;

-            ідентифікація та експертиза товарів;

-            сучасний асортимент та споживні властивості товарів.

Умови участі у конференції:

Для участі у роботі конференції Вам необхідно до 15 березня 2016 року надіслати на відповідну електронну адресу:

-     заявку на участь у конференції;

-     тези доповідей;

-     скановану копію квитанції про оплату організаційного внеску.

Організаційний внесок, який призначений для покриття витрат становить: 80 грн. (публікація тез у збірнику, поштові витрати на пересилання авторського екземпляра збірника).